Це потрібно знати

Мегабайт (Мб) і Мегабіт (Мбіт) - це одиниці виміру інформації.

Швидкість передачі даних вимірюється в Мбіт/с (Мегабіт в секунду). 1 Мбіт/с (один мегабіт) = 1000 Кілобіт в секунду. А обсяг даних, які передаються і завантажуються до Вас на комп'ютер з мережі Інтернет вимірюється в Мб (Мегабайт в секунду). 1 Мб (один мегабайт) = 1024 Кб (кілобайт).

1 Кбайт = 8 Кбіт
1 Мбайт = 8 Мбіт


Вирішуємо просту задачу: 20 Мбіт (20000Кбіт) / 8 = 2500 Кбайт/c = 2,5 Мбайт/с

Вирішуємо просту задачу: 50 Мбіт (50000Кбіт) / 8 = 6250 Кбайт/c = 6,2 Мбайт/c

Вирішуємо просту задачу: 100 Мбіт (100000Кбіт) / 8 = 125000 Кбайт/c = 12,5 Мбайт/c

Вирішуємо просту задачу: 300 Мбіт (300000Кбіт) / 8 = 375000 Кбайт/c = 37,5 Мбайт/c

Що таке швидкість до 300 Мбіт/c ? Це максимальна швидкість передачі даних Вашої мережевої карти в комп'ютері.ПАКЕТ ШВИДКІСТЬ ІНТЕРНЕТ МБІТ/с ЗАВАНТАЖЕННЯ ДАНИХ МБАЙТ/С ФІЛЬМ 1,4 ГБ
БАЗОВИЙ ПРИВАТНИЙ до 20 Мбіт/c до 2,5 Мбайт/с 20 хв.
ОПТИМАЛЬНИЙ до 50 Мбіт/c до 6,2 Мбайт/c 4 хв.
ПРЕМІУМ до 100 Мбіт/c до 12,5 Мбайт/c 3 хв.
ПРЕМІУМ ПРИВАТНИЙ до 300 Мбіт/c до 37,5 Мбайт/c < 1 хв.


Від чого залежить швидкість Інтернету ?

Швидкість Інтернету - це специфічна річ. Вона залежить від багатьох чинників і від неї багато що залежить. Існує маса причин, які можуть "гальмувати" швидкість доступу в Інтернет. Це може бути ліміт з'єднань в операційній системі, завантаженість сервера, з якого в даний момент проводиться завантаження, закачування, перегляд сторінок, онлайн перегляд . Найчастіше це найбільш відвідувані сторінки в Інтернеті: соціальні мережі, мережі зберігання даних і т.д. Швидкість Інтернету може відрізнятися в кілька разів залежно від часу доби. Важливо, на який сайт Ви заходите. Деякі ресурси відкриваються швидко, деякі дуже довго. Це залежить від самого сайту, який Ви хочете відкрити. Одні сайти можуть використовувати налагоджені системи, перебувати на якісному хостингу (місце, де зберігається сайт), інші ж можуть бути застарілими і не здатними швидко працювати.

Від чого залежить швидкість завантаження з торрентів ?

Якщо роздача / закачування не йде або йде, але дуже повільно.

Швидкість далеко не завжди залежить від Вас, вона залежить від всіх пірів, підключених до роздачі і найчастіше від їх кількості (зазвичай, чим їх більше, тим вище швидкість).

1 . Якщо на закачуванні торрент , на якому мало пірів ( 1-5 штук).

Не чекайте великої швидкості закачування. Найчастіше вона може бути взагалі нульовою , так як у когось з пірів закрито порти, у когось слабкий канал, у когось в клієнті багато завдань , у якихось пірів з Вами поганий зв'язок (навіть якщо у нього широкий канал ), загалом, причин маленькій швидкості маса !

Великої швидкості слід очікувати тільки за наявності великої кількості пірів . Велика швидкість також може спостерігатися при малій кількості пірів, якщо Вам вдалося підключитися до піру з Вашої мережі (як правило якість та швидкість зв'язку всередині однієї локальної мережі значно вище, ніж між двома довільними комп'ютерами в Інтернеті).

2 . Якщо на роздачі торрент , на якому, наприклад , 30 лічерів і 300 сідів.

Очікувати великої швидкості віддачі при цьому не слід , вона може бути навіть нульовою , так як на кожного Лічера припадає 10 сідів і ймовірність того , що лічер підключиться саме до Вас, мала.

Де можна дізнатися число лічерів / сідів ?

Число лічерів / сідів можна подивитися в клієнті . Якщо ваш клієнт не вказує таку інформацію , то її можна подивитися в докладній статистиці пірів потрібної вам роздачі , але інформація деколи там може бути трохи застарілою.