Сервісный центр "CONNECT-СЕРВІС" !

+38(066) 019-54-56

Сервісний Центр "CONNECT-СЕРВІС" надає повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування техніки:
ноутбуків, планшетів, комп'ютерів, моніторів та переферії.

Ми обслуговуємо як приватних осіб, так і підприємства. Нижче, Ви можете побачити основні види робіт, що виконуються фахівцями нашого центру:Ремонт комп'ютерної техніки

У Вас зламався ноутбук, комп'ютер, монітор чи інші периферійні пристрої?

Ви звернулися за адресою! Сервісний центр надає ремонт будь-якої складності!

Є можливість виклику майстра додому! Діагностику обладнання ми проводимо безкоштовно!


ЗАМОВИТИ РЕМОНТОбслуговування комп'ютерної техніки

Проводимо чистку системних блоків з заміною термопасти. Періодично, кожному комп'ютеру необхідно проводити профілактичні роботи, такі як чистка від пилу. Ноутбук не є винятком.

Проводимо чистку системних блоків. Періодично, кожному комп'ютеру необхідно проводити профілактичні роботи, такі як чистка від пилу. Ноутбук не є винятком.


ЗАМОВИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯКомп'ютери та комплектуючі

Наша компанія надає комп'ютери та комплектуючі за найнижчими цінами! Ви можете замовити у нас новинки: геймерські, бюджетні та для серфінгу, як нові так і Б/В.

У наявності є комп'ютерні комплектуючі з гарантією.
IT - обслуговування

Для максимальної ефективності, наші інженери підібрали спеціальну просту та зручну програму обслуговування на абонентській основі.

Вона зменшить витрати вашої організації, а також збільшить ефективність роботи комп'ютерного парку!

Ми стежимо за вашою системою, а Ви, тим часом, займаєтеся вирішенням своїх важливих справ! Наші співробітники знають, як забезпечити надійну роботу вашого комп'ютерного парку, не заважаючи робочому процесу Вашої організації!


Чому обирають сервісний центр "CONNECT-СЕРВІС" ?

Швидкість виконання

Термін виконання ремонту становить від 1 до 3 днів. Щодня проводиться моніторинг стану всієї техніки, що дозволяє значно скоротити час на її ремонт.

Якість

Ми - спеціалізований сервісний центр по ремонту монiторiв, планшетів, ноутбуків, системних блокiв. Ми виконаємо безкоштовну діагностику, а потім зробимо ремонт цифрової техніки будь-якого рівня складності.

Гарантія

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і суворо дотримуємося технології проведення ремонту. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та заміну комплектуючих до двох рокiв.

Доступні ціни

Ми співпрацюємо безпосередньо з оптовими компаніями, що дає нам право робити замовлення за мінімальними цінами. Гарантія, наявність товару, кращі фахівці - це найважливіші критерії для недорогого і якісного ремонту.Ми вивчили ринок, працюємо за принципом "наполегливість та чесність", здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та домоглися у постачальників максимальних знижок. У нас діють знижки на постійній основі для користувачів провайдера "Connect" і для постійних клієнтів!


Якщо Ви маєте бажання підключитися до мережі INTERNET або у Вас виникли питання, дзвоніть нам за телефонами:
+38(066) 885-70-00      +38(098) 885-70-00